WYDARZENIA  w przedszkolu

18 września – św. Stanisława Kostki – Patrona dzieci i młodzieży.

20 września- piątek- DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA- MSZA ŚW. DLA DZIECI O GODZ. 11 z osobistym błogosławieństwem każdego dziecka na kolejny rok przedszkolny.

23 września 2019 r. poniedziałek od godz. 9-12- wycieczka zoologiczna do Folwarku Bródno w Warszawie w ramach Dnia Przedszkolaka. W programie zapoznanie ze zwierzętami domowymi, karmienie zwierząt, zagadki, zabawy, kiełbaski z ogniska i przejażdżka kucykami.

2.X. świętych Aniołów Stróżów ( ubieramy się w biel- symbol czystości i świętości)

4.X. św. Franciszka z Asyżu- poznajemy życie kolejnego świętego.

13.X. DZIEŃ PAPIESKI- niedziela- zróbmy coś wyjątkowego w tym dniu na rzecz innych.

16.X.- 41 rocznica wyboru papieża Polaka.

22. X. ŚW. JANA PAWŁA II.- DZIEŃ PATRONALNY PLACÓWKI – MSZA ŚW. I AKADEMIA.

25. X. piątek- wycieczka patriotyczna do miejsc upamiętniających bohaterów naszej Ojczyzny w ramach akcji :” Szkoła pamięta” z ramienia Ministerstwa Edukacji Narodowej. Przynosimy znicz biały lub czerwony.

30.X. środa- ZABAWA ZE ŚWIĘTYMI  –przebieramy się za ulubionego świętego.(wystarczą drobne atrybuty).

1 XI. piątek- Uroczystość Wszystkich Świętych – dzień wolny od pracy.